๐Ÿ‘‰ WordCamp Columbus 2012 (samenvatting, gedachten en afbeeldingen)

Marketing voor accountants: hoe u meer klanten kunt krijgen

Afgelopen weekend had ik, Syed, het een waar genoegen om bij WordCamp Columbus aanwezig te zijn en te spreken. Dit was mijn tweede jaar op WordCamp Columbus, en ik kan niet wachten om volgend jaar terug te gaan omdat ik denk dat ik echt het meeste uit dit WordCamp heb gehaald. Ik zal praten over mijn ervaring, dingen die ik heb geleerd en mensen die ik heb ontmoet.

WordCamp Columbus 2012 was een enorme verbetering ten opzichte van het evenement van vorig jaar (niet zeggen dat het vorig jaar slecht was of zo). Ik denk dat ze dit jaar een fenomenale taak hebben geleverd. Allereerst is de nieuwe locatie (Ohio State Union) een perfecte locatie. Het heeft de ruimte voor iedereen en dankzij deze nieuwe locatie kan het kamp nog verder groeien. Mijn favoriete aspect van dit kamp was hoe ze met eten omgingen. De meeste WordCamps organiseren catering die de keuzes van mensen beperkt. Ook heb ik in het verleden ervaring opgedaan met vegetarische maaltijden. Dit gebeurt omdat mensen van gedachten veranderen op locatie zonder te beseffen dat organisatoren alleen een bepaald aantal vegetarische maaltijden bestellen. Hoe dan ook, het leukste aan WordCamp Columbus was dat ze die hele kwestie vermeden door iedereen een $ 20 Buck-ID-kaart te geven (pre-paid debetkaart door de Ohio State University). De Buck-ID's werken overal op de campus, dus alle aanwezigen hadden een ruime hoeveelheid keuzes. Ik hoop dat andere WordCamps, wanneer mogelijk, proberen deze methode te gebruiken om voor voedsel te zorgen.

Ik heb veel leuke mensen leren kennen. Ik zal proberen de lijst kort te houden, maar hier gaat het: John James Jacoby aka J-Trips (@JJJ), Ryan Imel (@ryanimel), Angie Meeker (@angiemeeker), Jonathan Davis (@jonathandavis), Kim Parsell ( @kimparsell), Brian Layman (@brianlayman), Bill Rice (@creativebill), Dave Donaldson (@arcware), Justin Jones (@jjonesftw), Austin Gunter (@austingunter), Donovan Hernandez (@heydonovan) en nog veel meer.

De tweede dag van het evenement moest ik het brein van @JJJ (hoofdontwikkelaar van BuddyPress en bbPress) kiezen. Ik heb veel van hem geleerd in termen van beste praktijken en dergelijke. Het zijn tijden zoals deze die willen dat ik naar elk WordCamp ga en de hersens van slimme mensen kies. Eén omdat hij de beste persoon is om over BuddyPress of bbPress te praten, aangezien hij de hoofdontwikkelaar is. Ten tweede is het GRATIS (nadat u reiskosten hebt weggenomen). WordCamps zijn de beste plek om gratis advies van experts te krijgen.

Ik heb een aantal coole plug-ins geleerd waarover we de komende dagen zullen schrijven.

Bekijk enkele van de onderstaande afbeeldingen:

Bekijk de video: Waarom content marketing zorgt voor betere klanten

Like this post? Please share to your friends:
Geef een reactie

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: