๐Ÿ‘‰ WordCamp Raleigh 2010 (Overzicht)

Hoe de effectiviteit van uw e-mailcampagnes te meten

Afgelopen weekend reisden drie van het team van WPBeginner (Syed, Muhammad en Amanda) naar onze vijfde WordCamp, bijgewoond door het WPBeginner-team. De reis, gesponsord door de geweldige mensen bij BuySellAds, bracht ons drieën op een rit van tien uur naar Raleigh, North Carolina. De eerste nacht woonden Mohammed en Syed de onofficiële bijeenkomst bij in het centrum van North Carolina, waar ze een voorproefje kregen van de geweldige aanwezigen van heinde en verre.

Helder en aan het begin van de zaterdag arriveerden we bij het conferentiehotel om in te checken en ontmoetten de organisatoren van het evenement, Craig Tuller (@craigtuller), Michael Torbert (@michaeltorbert) en Steve Mortiboy (@wpsmort). We splitsten op om sessies bij te wonen en ontmoetten geweldige inwoners van North Carolina, zoals Wayne Sutton (@waynesutton) en Patrick O'Keefe (@ifroggy). We zaten op de eerste live SitePoint Podcast met Stephen Segraves (@ssegraves), Brad Williams (@williamsba) en Patrick O'Keefe en wonnen een paar geweldige prijzen van SitePoint, BuddyPress van Dummies en andere commerciële plug-ins / thema's. Na de uitzending van SitePoint hield Syed een toespraak over de integratie van WordPress en Facebook. Kort daarna was het tijd voor het avondeten en de afterparty.

Syed's presentatie

Hoe Facebook en WordPress te gebruiken

Tijdens het avondeten gingen we met z'n drieën zitten bij Jane Wells (@janeforshort), Automattic's zelfverklaarde kattenreiziger en Dave Moyer (@davemoyer) van BitWire Media. Naarmate de nacht vorderde, ontmoetten we enkele geweldige WordCampers. We doken weg net toen de band begon te spelen en de regens van North Carolina uit de eerste hand ondervond.

De volgende ochtend werden we getrakteerd op de lekkere cloud cookies van de mensen bij Rack Space Cloud terwijl we zagen hoe Syed meedeed aan de eerste sessie van de dag, een ontwikkelaar's Q & A-panel met Dave Moyer, Brad Williams en Nathan Rice (@nathanrice). Kort daarna werden we getrakteerd op een panel over de duurzaamheid van open source platforms, gemodereerd door Lisa Sabin-Wilson (@LisaSabinWilson). Eindelijk leverde de mooie Jane Wells een Q & A-stijl State of the Word. Jane besprak de toekomst van WordCamps, inclusief potentiële GPL-luidsprekervereisten en WordPress-leermiddelen die werden gesponsord door de WordPress Foundation. Er komen een aantal opwindende ontwikkelingen naar de WordPress-wereld.

[slickr-flickr tag = "wcraleigh" items = "20"]

Nu we terug zijn in Florida, kijken we uit naar ons volgende WordCamp. We willen graag de organisatoren, de sponsors en de stad Raleigh bedanken voor het behandelen van ons tot een fantastisch Wordcamp!

Meer over onze Trip's Sponsors:

BuySellAds

BuySellAds is een enorme marktplaats om reclamespots op uw site te kopen / verkopen. Meer dan 750 succesvolle bloggers gebruiken deze om hun online advertentieverkoop te stimuleren. WPBeginner gebruikt BSA ook voor het onderhouden van onze advertenties. Het is ook een geweldige plek voor adverteerders. Meer dan 1.000 kwaliteitsadverteerders gebruiken BSA om het publiek te targeten dat geschikt is voor hun merk. Als je geïnteresseerd bent, meld je dan aan om nu op hun marktplaats te zijn.

Bekijk de video: Conversies bijhouden op een website met AdWords

Like this post? Please share to your friends:
Geef een reactie

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: